موسسین شرکت کاسپین ژیک صنعت از سال ۱۳۹۲ در زمینه صنایع آبزی پروری و صنایع دریایی آغاز به فعالیت نمودند.

شرکت در اولین گام با توجه به حساسیت بالای تغذیه و تامین سلامت و بهداشت جامعه تلاش نمود تا امکان دسترسی به دانش و تجهیزات لازم صنعت پرورش آبزیان را فراهم نماید.

از آنجایی که شرکت کاسپین ژیک صنعت یک شرکت دانش بنیان است به عنوان یکی از حلقه های تعیین کننده در زنجیره تامین منابع غذائی به مقررات و استاندارد های NS9415 و NYTEK  توجه ویژه داشته و مسئولیت کلیه تولیدات و تجهیزات را به عهده گرفته و راه حل هایی یکپارچه و مناسب با امکانات و شرایط بومی ارائه می دهد.

سیاست های شرکت به اثرات زیست محیطی و اثرات اجتماعی صنعت آبزی پروری با دقت توجه داشته و به عنوان یکی از زیر مجموعه های این صنعت گسترده شعـار “ آبزی پروری مسئولانه “ را سر لوحه کار خود قرار داده است.

در حال حاضر عمده فعالیت این شرکت در زمینه ساخت و تولید قفس های پرورش ماهی در دریا و تجهیزات جانبی آن مانند شناور های کاری، دستگاه های فیـدر، تجهیزات تور شوئی و . . . می باشد.

شرکت کاسپین ژیک صنعت برای ماندگاری در بازار و دستیابی به یک نام و نشان تجاری معتبر، همواره به دنبال کیفیت و پیروی از استاندارد های بالا و بین المللی می باشد.  شرکت در طول فعالیت خود با همکاری نزدیک با شرکت های نروژی، یونانی و استرالیایی تجربیات خوب اجرائی در زمینه تولید و ساخت، راه اندازی و بهره برداری مزارع پرورش ماهی در قفس را به دست آورده است.